Zrób większe obroty dzięki szkoleniom

Za każdym razem przekonuję się o tym na nowo. Za każdym szkoleniem które prowadzę. Sprzedając na co dzień zapomina sie zarówno o pewnych podstawowych elementach jak i o tych bardziej zaawansowanych. Na czym to polega? Po pierwsze na tym że nie zauważa się klienta. Od standardowego „Dzień dobry” po zadawanie właściwych pytań.

Jednak szkolenie sprzedażowe kryje za sobą wiele nieoczekiwanych elementów. Takich jak np. gryzaki dla gryzoni. A co takiego jest w nich nieoczekiwanego co można polecić klientom? Tego dowiesz się z poniższego filmiku który nagrałem dla Ciebie.

Najistotniejsze jest jednak te że dzięki odpowiedniej wiedzy i podejściu do klienta realnie zwiększasz swoje obroty i zyski w sklepie.

About the Author

Krzysztof Burzyński
Od 2003 roku w branży zoologicznej. Od sprzedawcy po menadżera sieci sklepów. Obecnie szkoleniowiec, rekruter, doradca, redaktor i dziennikarz. Specjalizuje się w know-how założenia i prowadzenia sklepu zoologicznego. Autor książek: "Praktyczny poradnik dla rekrutujących" i "Jak skutecznie sprzedawać w sklepie zoologicznym"