Czysty pies to czysty zysk!

Pomysł na ciekawy biznes –  samoobsługowej myjni dla psów, wpadł właścicielowi do głowy  z powodu własnego psa którego próbował umyć „gdzieś na mieście”. Ponieważ nic nie znalazł postanowił założyć własny biznes, którego klientami będą właściciele zwierząt.

Pomysł się przyjął i w Warszawie możecie znaleźć samoobsługowa myjnię „Czysty Pies” Ale na tym nie koniec. Za jakiś czas – jako właściciel sklepu zoologicznego – być może będziesz miał okazję tez stworzyć taka usługę. Zapraszam do wysłuchania wywiadu z właścicielem myjni Andrzejem Kijewskim.

Wywiad został przeprowadzony do audycji Jasna Strona Mocy w internetowym radiu Kontestacja.

Zapraszam do wysłuchania rozmowy.

 

Zapraszam również właścicieli i pracowników sklepów zoologicznych do zamkniętej grypy na Facebooku „Jak rozwijać sklep zoologiczny”

Jeśli masz problem z którym się zmagasz daj nam znać. wraz z innymi właścicielami spróbuje podzielić się naszym doświadczeniem w tym temacie.

 

 

na-strefazoo-fb

About the Author

Krzysztof Burzyński
Od 2003 roku w branży zoologicznej. Od sprzedawcy po menadżera sieci sklepów. Obecnie szkoleniowiec, rekruter, doradca, redaktor i dziennikarz. Specjalizuje się w know-how założenia i prowadzenia sklepu zoologicznego. Autor książek: "Praktyczny poradnik dla rekrutujących" i "Jak skutecznie sprzedawać w sklepie zoologicznym"