Jak zarobić na akwarystyce? # Marzenia akwarystów

Szeroko pojęta pasja do zwierząt to jeden z tych elementów życia na który poświęcamy bardzo dużo czasu, pieniędzy i energii. Dlatego niejednokrotnie pasjonaci decydują się by zamienić swoją pasję na zysk finansowy. I tu zaczynają sie schody….

Można mieć wielką pasję do tego co się robi ale nie mieć umiejętności biznesowych czy może mniej szumniej mówiąc pewnej smykałki  do przedsiębiorczości. Bardzo często też pasjonaci nie wiedza w jaki sposób zacząć, nie znają narzędzi umożliwiających im zarabianie z pasji.

Wśród pasji zoologicznych wziąłem na tapet pasje akwarystyczną. To wyróżniająca się pasja i wcale nie taka tania. Przemierzając internet oraz sklepy zoologiczne  natrafiam na akwarystów. Da się dostrzec zadziwiający paradoks. Z jednej strony narzekają na sklepy zoologiczne a drugiej wielu z nich marzy by mieć własny sklep zoologiczny.

Postanowiłem podjąć temat. Z jednej strony stanąć w obronie właścicieli sklepów zoologicznych a z drugiej strony pokazać możliwości jakie tkwią w zarabianiu na akwarystyce oraz ogólnie w pasji zoologicznej.

Wspólnie z kanałem na You Tube Akwarium Amatorskie postanowiłem nakręcić serię filmików o tym Jak zarabiać na akwarystyce?”

Oto pierwszy z nich.

Zapraszam do oglądania

About the Author

Krzysztof Burzyński
Od 2003 roku w branży zoologicznej. Od sprzedawcy po menadżera sieci sklepów. Obecnie szkoleniowiec, rekruter, doradca, redaktor i dziennikarz. Specjalizuje się w know-how założenia i prowadzenia sklepu zoologicznego. Autor książek: "Praktyczny poradnik dla rekrutujących" i "Jak skutecznie sprzedawać w sklepie zoologicznym"

Be the first to comment on "Jak zarobić na akwarystyce? # Marzenia akwarystów"

Leave a comment