Misja: Twój sklep zoologiczny

Czego potrzebujesz przy zakładaniu sklepu zoologicznego?

–  Ile powinienem mieć pieniędzy na założenie?
– Jak poznać ile zarabia konkurencja?
– Jaki towar kupić na początku?
– Jaką wybrać hurtownię?
–  Jakie marże zastosować na towarach?
–  Jak dostać cennik danej hurtowni?

To najczęstsze pytania jakie wychodzą z maili i rozmów telefonicznych od Was. Ponieważ moją misją jest pomoc dla osób zakładających sklepy zoologiczne i skuteczna konkurencja z większymi graczami…

…dlatego chwyciłem za kamerę i zacząłem nagrywać. Jest istotna różnica pomiędzy pokazaniem jak wygląda półka z towarami a napisanie o tym. Mimo iż mówimy o tym samym to jednak nasz wzrok potrzebuje ZOObaczyć

 

Albo maile. Dostaje ich trochę. Na część z nich mam przygotowaną gotową odpowiedz którą modyfikuje tylko pod indywidualne potrzeby.

Postanowiłem więc jak najbardziej Ci pomóc i uprościć.

Czyli jak najwięcej POKAZAĆ i jak najwięcej udostępniać ODPOWIEDZI na pytania które zadajecie.

 

Pierwszy z modeli – pokazanie co potrzebujesz by założyć sklep zoologiczny – już istnieje.

Kadry z poradnika szkoleniowego "Jak założyć sklep zoologiczny"

 

W ciągu najbliższych tygodni postaram ci się udostępniać urywki filmiku „Jak założyć sklep zoologiczny” oraz „Jak skutecznie sprzedawać w sklepie zoologicznym”.

Będę się starał krok po kroku POKAZAĆ jak założyć sklep zoologiczny.

 

Będę siedział w sklepie zoologicznym, rysował, mówił, gestykulował – a to wszystko tylko w jednym celu – byś ZROZUMIAŁ jak sensownie podejść do tematu sklepu zoologicznego.

jak skutecznie sprzedawać w sklepie zoologicznym? Ten video poradnik na to odpowiada.

Na dzień dzisiejszy masz również do dyspozycji nagrania z wykładów „Jak z sukcesem założyć i prowadzić sklep zoologiczny” który ma dziś też tytuł PRZYGODA Z ZOOLOGIĄ – co oznacza że jest to dobry WSTĘP by zapoznać się z klimatem jaki jest na polskim rynku zoologicznym.

Często dopiero taka wiedza daję na tyle rozszerzenie myślenia, że można łatwiej podjąć decyzję o własnym sklepie zoologicznym.

 

W Polsce niektóre większe sieci zoologiczne próbują wejść z propozycją franczyzy przy założeniu własnego sklepu zoologicznego.

Największy jednak problem rodzi się taki że bardzo często pasjonaci chcący założyć sklep zoologiczny maja bardzo ograniczone środki finansowe. Niejednokrotnie też korzystają z pieniędzy na założenie pierwszej firmy z Urzędu Pracy.

I dlatego nigdy nie skorzystasz z takich propozycji

 

Dlaczego:

  • bo albo za dużo kosztuje Ciebie licencja
  • jesteś uzależniony latami albo od licencji miesięcznych albo od zakupów w danym miejscu
  • musisz spełnić szczegółowe warunki związane z lokalem, jego położeniem, etc
  • nie możesz mieć nazwy jaka sam wymyśliłeś

 

Oczywiście każda z powyższych spraw ma swoje uzasadnienie i firmy które się tym zajmują wiedzą co robią. Ale właśnie ja nie trafiam do klienta które ma tyle środków finansowych i chęci do uzależnienia się od innych firm.

Ponieważ bardzo cenię sobie NIEZALEŻNOŚĆ, więc rozumiem osoby które potrzebują pomocy, porad, instrukcji ale nie chcą „przyczepiania” się do ich biznesu.

 

Sytuacja wynajęcia specjalisty na jakiś czas jest komfortowa zarówno dla mnie jak i Ciebie.

 

 

Dlatego moje działania idą w kierunku WYSPECJALIZOWANIA się w indywidualnej pomocy dla Ciebie.

 

Na dzień dzisiejszy większą część mojej wiedzy spisałem i nagrałem na video. Ta wiedza zawsze będzie dostępna dla tych którzy chcą dostać know-how założenia sklepu sklepu ale sami głównie chcą zrealizować swój pomysł.

 

Jeżeli wydaje ci się że jest to drogi produkt – to mogę powiedzieć tylko jedna rzecz – około 100 razy więcej kosztują błędy które popełnia się zakładając sklep bez tej wiedzy.

 

Pięć osób które zakupiły moje kursy (przynajmniej o tych wiem) podjęły decyzję że NIE ZAŁOŻĄ SKLEPU ZOOLOGICZNEGO. Możesz pomyśleć że w dziwny sposób się reklamuję. Ale to jest REKLAMA. To oznacza że te osoby zrozumiały kilka aspektów zakładania sklepu które inaczej sobie wyobrażały, które nie były im na rękę i ostatecznie uznały że nie stać ich lub z innych przyczyn nie chcą zakładać takiego biznesu.

 

Uwierz – oszczędziły w ten sposób kilkadziesiąt tysięcy złotych, zbędne kredyty i wiele wiele czasu.

I to wszystko za mniej niż 500zł! To jest dopiero oszczędność.

I to pozwala mi ze spokojnym sumieniem dalej działać – wiem ze nie zmuszam nikogo na siłę do robienia interesów.

Jeżeli ktoś nie założy sklepu – to znaczy że uchroniłem go od niepotrzebnych spraw w życiu, a jeżeli ktoś zakłada sklep – to mogę mu dalej pomóc.

W ten sposób wszyscy wygrywają.

 

 

Jeszce do wakacji uruchomię moją propozycję dla tych którzy potrzebują oprócz know-how bardzo indywidualnych potrzeb.

I dla tych którzy beze mnie nie mogą żyć – czyli chcą bym ja założył im sklep. Jeszce chwilka i będzie taka oferta.

 

A teraz zapraszam cię na rozluźnienie się.

Posłuchaj radia zoologicznego, a szczególnie tą audycję – cieszy się powodzeniem z powodu swojego lekkiego podejścia do tematu 🙂

 

 

 

Krzysztof Burzyński

 

www.strefazoo.info

 

 

 

 

About the Author

Krzysztof Burzyński
Od 2003 roku w branży zoologicznej. Od sprzedawcy po menadżera sieci sklepów. Obecnie szkoleniowiec, rekruter, doradca, redaktor i dziennikarz. Specjalizuje się w know-how założenia i prowadzenia sklepu zoologicznego. Autor książek: "Praktyczny poradnik dla rekrutujących" i "Jak skutecznie sprzedawać w sklepie zoologicznym"

Be the first to comment on "Misja: Twój sklep zoologiczny"

Leave a comment