Sklep zoologiczny to nie tylko biznes

schronisko-strefaz00Prowadzenie sklepu zoologicznego jak i jakiegokolwiek biznesu zazwyczaj dosyć mocno jest związane z innymi działaniami – charytatywnymi. Nie tylko ze względy na potencjał środków finansowych ale i możliwości jakie można wykorzystać.

Chciałbym zaprezentować pewne ciekawe działanie jakiego podjął sie pan Adam Łapusiński ze sklepu zoologicznego Best Friends w Łodzi. Pod koniec roku 2014 zorganizował on zbiórkę na rzecz schroniska dla zwierząt. Zobowiązał sie jednocześnie ze jeżeli uzbiera on do końca grudnia 2014 pełen marketowy koszyk to…wykąpie się w przeręblu.

Akcja udała sie w pełni. Zostało uzbierane ponad  400 kg suchej karmy oraz wiele akcesorii dla zwierząt. Na koniec dorzuciła jeszcze worki firma Hobby z Bydgoszczy.

Ponieważ cel został zrealizowany wiec i szybka kąpiel w zimie również.

Okazuje sie że można w świetny sposób połączyć realną pomoc zwierzętom ze zdrowym medialnym przekazem i jednoczęśnie niestandartową promocją firmy. Panu Adamowi gratuluję pomysłu, wytrwałości i dotrzymywania słowa.

Zachęcam do obejrzenia finalnej sceny w zimnej wodzie!

Krzysztof Burzyński
www.strefazoo.info

About the Author

Krzysztof Burzyński
Od 2003 roku w branży zoologicznej. Od sprzedawcy po menadżera sieci sklepów. Obecnie szkoleniowiec, rekruter, doradca, redaktor i dziennikarz. Specjalizuje się w know-how założenia i prowadzenia sklepu zoologicznego. Autor książek: "Praktyczny poradnik dla rekrutujących" i "Jak skutecznie sprzedawać w sklepie zoologicznym"

Be the first to comment on "Sklep zoologiczny to nie tylko biznes"

Leave a comment