Zoo Botanica 2015

Jesień jak zwykle obdarza nas w targi zoologiczne. W tamtym tygodniu informowałem o targach Łódzkich, w październiku będzie  Poznań a dziś Wrocław.

Co na nich znajdziemy? Poniższy opis powinien wyjaśnić czego możemy oczekiwać.

Największa w Polsce wystawa akwarystyczna i terrarystyczna, prezentacja kotów i psów rasowych, zwierząt egzotycznych, fretek, a także gryzoni – świnek morskich czy szczurów rasowych – to tylko niektóre atrakcje organizowanych po raz czternasty Targów ZOO-BOTANICA 2015. Miłośnicy zwierząt wrocławską Halą Stulecia zawładną 12 i 13 września

Dla kogo?

Dla profesjonalistów, właścicieli i pracowników hurtowni oraz sklepów zoologicznych, lekarzy weterynarii oraz miłośników zwierząt małych i dużych: stowarzyszeń, medii i osób indywidualnych. Jednym zdaniem  – dla wszystkich zainteresowanych w tematyce zwierząt.

Trochę liczb

 – w tamtym roku  200 wystawców z branży zoologicznej i botanicznej

– ponad 16 000 odwiedzających.

– 2 dodatkowe imprezy towarzyszące:  Wielki Kiermasz Ogrodniczy oraz Żywności Ekologicznej i Produktów Regionalnych, w których udział jest bezpłatny.

Więcej informacji, listę atrakcji oraz zasady poszczególnych konkursów można znaleźć na stronie www.wigor-targi.com w zakładce Zoo-Botanica i na Facebooku: www.facebook.com/ZooBotanica.”

W roku 2014 m.in można było ujrzeć takie ciekawostki:

oraz inna relacja

Ale to nie wszystko…

Konkurs: Mój Pupil z Uśmiechem – VII edycja konkursu

Zabawne, wzruszające, niezwykłe, zaskakujące, ale przede wszystkim radosne. Na takie fotografie kota lub psa do 20 sierpnia czekają organizatorzy VII Konkursu „Mój Pupil z Uśmiechem”. Do wygrania atrakcyjne nagrody-niespodzianki dla czworonogów i właścicieli.

Na scenie głównej Hali Stulecia zostaną wręczone nagrody dla właścicieli czworonogów, których zdjęcia będą cieszyły się największą popularnością na portalu społecznościowym Facebook.

Zdjęcia pupili, wykonane przez fotografów-amatorów, należy przesłać do 20 sierpnia do godziny 10.00 na adres mailowy manager@wigor-targi.com. Dostarczone prace zostaną opublikowane na Facebooku: https://www.facebook.com/ZooBotanica. Do finału przejdą zdjęcia, które otrzymają najwięcej polubień.

Więcej informacji o Targach i szczegółowe zasady konkursu można znaleźć na stronie www.wigor-targi.com w zakładce Zoo-Botanica i na Facebooku: www.facebook.com/ZooBotanica.

Sympozjum akwarystyczne

 

Warte zaznaczenie:  gościem specjalnym będzie Chris Lukhaup. To samo w sobie jest świetną rekomendacją.

sympozjumma

I wiele wiele innych

 

– STREFA PREZENTACJI NOWOŚCI – możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą i trendami na rynku.
– Dodatkowo prestiżowy KONKURS TARGOWY dla Wystawców. (Zgłoszenie do konkursu jest bezpłatne, a nagrody przyzna Komisja składająca się z osób cieszących się poważaniem w branży.)
– Wielokanałowa kampania reklamowa oraz profesjonalna obsługa.
Poniżej prezentuję część wykładów s trefie biznesowej  które miałem okazję prowadzić w roku 2014 na ZOO Botanica 2014


About the Author

Krzysztof Burzyński
Od 2003 roku w branży zoologicznej. Od sprzedawcy po menadżera sieci sklepów. Obecnie szkoleniowiec, rekruter, doradca, redaktor i dziennikarz. Specjalizuje się w know-how założenia i prowadzenia sklepu zoologicznego. Autor książek: "Praktyczny poradnik dla rekrutujących" i "Jak skutecznie sprzedawać w sklepie zoologicznym"