Aqua&ZOO – salon zoologiczny w Poznaniu

Poznań słynie z targów. Targi zoologiczne a właściwie Salon zoologiczny AQUA&ZOO to kolejne miejsce spotkań branży na które zapraszam. To co najbardziej zainteresuje czytelników mojej strony  to prawdopodobnie Ogólnopolskie Forum Branży Zoologicznej

W niedzielę, 26 października w sali konferencyjnej w pawilonie nr 10. Podczas tego wydarzenie właściciele

niezrzeszonych w sieciach sklepów zoologicznych będą mogli spotkać się z praktykami z branży zoologicznej.

Forum jest zorganizowane we współpracy z liczącymi się w branży autorytetami. Partnerami wydarzenia są:

czasopisma ZooBiznes, Rynek Zoologiczny i Magazyn Akwarium. Wśród prelegentów pojawią się m.in.: Mateusz Karatysz, Paweł Zarzyński, Krzysztof Burzyński i Marek Borowiński.

Tak wiec zapraszam wszystkich zainteresowanych do Poznania. Wykład prowadzony przez mnie na temat „Dobry pracownik – Wybór czy przypadek”

odbędzie sie w  godzinach. 12.15- 12.40.

Wykład pod tym tytułem będzie można posłuchać a książkę będzie można kupić.

Zapraszam też oczywiście przed i po wykładach na spotkanie na stoisku Strefa ZOO  (stoisko 22)– gdzie będzie można porozmawiać o wszelkich zagadnieniach związanych z zakładaniem i rozwijaniem sklepu zoologicznego. Oraz zakupić produkty z tym zwiazane. Warto bo zawsze na czas targów ceny produktów można zakupić o 50% taniej!

Warto więc pokusić się o przyjazd na targi.

 

Pozostali goście Forum to znakomici specjaliści, którzy zaprezentują skuteczne rozwiązania zwiększające konkurencyjność na rynku oraz podpowiedzą, jak wykorzystać atuty małopowierzchniownych sklepów zoologicznych. Omawiane będą również zagadnienia aranżacji ekspozycji produktów i strategii komunikacji z klientem, które bezpośrednio wpłyną na zwiększenie sprzedaży w placówkach.

Tylko na targach wszystkie produkty know-how założenia i rozwijania sklepu zoologicznego 50% taniej!

 

Serdecznie zapraszam

 

 

Co będzie można tam zobaczyć?

Wybitni specjaliści z zakresu hodowli zwierząt wezmą udział w Salonie Zoologicznym AQUA&ZOO, aby opowiedzieć o trendach w odżywianiu, pielęgnacji i opiece nad domowymi pupilami. O tym, jakie potrzeby mają współcześnie żyjące zwierzęta, dowiedzą się miłośnicy domowych pupili, którzy będą uczestniczyć w inspirujących pokazach oraz licznych warsztatach.

 

Święto dla miłośników zwierząt

 

Wielkie święto dla miłośników wszystkich zwierząt towarzyszących – Salon Zoologiczny AQUA&ZOO – odbędzie się w dniach 25-26 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Przez dwa dni Poznań stanie się miejscem popularyzacji wiedzy na temat różnych gatunków zwierząt domowych. – Liczymy na to, że pawilon 4, w którym odbędzie się tegoroczna edycja AQUA&ZOO zgromadzi tysiące sympatyków domowych pupili – mówi Barbara Vogt, dyrektor projektu. – Gwarantujemy, że zwiedzający z zapartym tchem będą przyglądać się wystawie i prócz popularnych gatunków zwierząt poznają też rzadziej spotykane osobniki, które z powodzeniem można hodować w naszych domach – dodaje.

 

Po raz pierwszy cała zoologia

 

AQUA&ZOO to wydarzenie skierowane do miłośników akwarystyki, terrarystyki, a także osób kochających psy, koty, świnki morskie, chomiki oraz inne zwierzęta towarzyszące. Na targi zapraszamy szeroką publiczność poszukującą fachowej wiedzy i kompleksowej informacji o najnowszych produktach. Wystawcami targów są producenci i dystrybutorzy oferujący w swym asortymencie produkty dla wszystkich gatunków zwierząt domowych. Swoją ofertę zaprezentują także przedstawiciele usług zwianych z hodowlą, tresurą i pielęgnacją pupili oraz fundacje i stowarzyszenia.

Myszy pigmejskie i kraby pustelniki, czyli bogaty wachlarz atrakcji Podczas targów atmosferę z pewnością podgrzeje Wystawa Zwierząt Egzotycznych przygotowana przez

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Zwiedzający z bliska będą mogli podziwiać niesamowity zwierzyniec, w skład którego wejdą m.in.: myszy pigmejskie, drewnojady, żółwie jaszczurowate, czy kraby pustelniki.

 

Inne informacje które powinieneś wiedzieć:

Data: 25-26.10.2014r.

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, paw. 4

Godziny otwarcia :

• 25 października – 10.00 – 18.00

• 26 października – 10.00 – 17.00

Ceny biletów:

• bilet jednorazowy 17 zł/os.

• bilet rodzinny jednorazowy (min. 3 osoby w tym jedno dziecko między 3, a 13 rokiem życia) 12zł/os.

• bilet szkolny jednorazowy 12 zł/os.

• dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny

Parking na terenie MTP – 15zł/dzień – wjazd od ul. Śniadeckich.

 

 

Krzysztof Burzyński

www.strefazoo.info

About the Author

Krzysztof Burzyński
Od 2003 roku w branży zoologicznej. Od sprzedawcy po menadżera sieci sklepów. Obecnie szkoleniowiec, rekruter, doradca, redaktor i dziennikarz. Specjalizuje się w know-how założenia i prowadzenia sklepu zoologicznego. Autor książek: "Praktyczny poradnik dla rekrutujących" i "Jak skutecznie sprzedawać w sklepie zoologicznym"

Be the first to comment on "Aqua&ZOO – salon zoologiczny w Poznaniu"

Leave a comment