Jak urządzic sklep zoologiczny?

Będąc na targach zoologicznych Interzoo w Norymberdze rozmawiałem z firma która w Europie i poza nią tworzy panele meblowe dla sklepów zoologicznych. Zarówno dla tych małych sklepów jak i dla dużych sieci. Ciekawostka jest to że większość z nich to meble modułowe, które samemu można złożyć. Oczywiście firma do zakupionych elementów przysyła swoich ekspertów by złożyli je w całość. Nie zmienia to jednak faktu ze samemu tez można poradzić sobie z ich złożeniem. Mając doświadczenia składani regałów w Polskich sklepach – zrobiło na mnie wrażenia jak prosto można złożyć te moduły.

Niesamowicie designersko i funkcjonalnie zostały tez zaprojektowane. Firma Casco nie ma swojej siedziby w Polsce. Natomiast w jej szeregach spotkaliśmy polkę, która dla potrzeb radia zoologicznego ZOOcast przedstawiła nam firmę  i jej główne produkty

About the Author

Krzysztof Burzyński
Od 2003 roku w branży zoologicznej. Od sprzedawcy po menadżera sieci sklepów. Obecnie szkoleniowiec, rekruter, doradca, redaktor i dziennikarz. Specjalizuje się w know-how założenia i prowadzenia sklepu zoologicznego. Autor książek: "Praktyczny poradnik dla rekrutujących" i "Jak skutecznie sprzedawać w sklepie zoologicznym"

Be the first to comment on "Jak urządzic sklep zoologiczny?"

Leave a comment