Targi zoologiczne w Łodzi – kontakty na wagę złota

W biznesie nie da się funkcjonować  bez relacji. Oczywista prawda której raczej powtarzać nie trzeba. Nie zmienia to jednak faktu że obecnie relacje zdobywa się w bardzo różny sposób – nie tylko przez indywidualne spotkania, ale przez maile. telefony, sieci społecznościowe… Daleki jestem oczywiście od funkcjonowania tylko w świecie wirtualnym. A ponieważ mam sporo do czynienie z działaniami w internecie i marketingiem internetowym więc jestem wyznawcą zasady zdrowego balansu.

Taka zasada polega dla mnie na tym że będę się spotykał z żywymi osobami mówiąc im o dobrodziejstwie internetu. Natomiast w matrixie internetowym będę mówił o ważności spotkań w realu. W ten sposób (mam nadzieję) jest to zdrowe.

Dlatego już dzisiaj zapraszam cie do spotkania mnie na żywo. Dla większości moich czytelników to może być pierwszy raz. Tym bardziej zapraszam!

 

Do Łodzi na XIV Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR.

Będzie tam miejsce na spotkanie w klimacie branży zoologicznej, a wiec tego wszystkiego o czym piszę na tej stronie i o czym mówię w moich filmikach.

Będę tam wystawiony z moim stanowiskiem gdzie będziesz mógł przede wszystkim porozmawiać ze mną, ewentualnie zakupić jakiś mój produkt lub usługę.

Będzie warto bo na czas targów będę miał wszystko w obniżonej cenie. Będziesz tez mógł kupić moja nową książkę o Rekrutacji. A właściwie to starą-nową. Przerobiłem książkę „Tajniki skutecznej rekrutacji” na „Rekrutacja – pracownik szyty na miarę„. Oprócz tytułu dodałem jeszcze kilka fragmentów  a także nagrałem całość jako szkolenie video.

Mam wielką nadzieję że spotkam się z tam wieloma ciekawymi osobami. Kiedy patrzę na firmy które przyjeżdżają to już się cieszę. Znam kilka osób osobiście a nierzadko główny kontakt mamy telefoniczny i to głównie w celach biznesowych. Tu mam nadzieję że będzie tez czas na wypicie kawy i zwyczajną pogawędkę. Może i Ty się dołączysz?

Obalam mit że dobry pracownik to przypadek. Nie wierzysz? Przekonaj się sam.

Dla tych którzy będą oczekiwać również bardziej merytorycznych wskazówek co do swojej działalności w branży zoologicznej to zapraszam na wykłady jakie będę miał zaszczyt poprowadzić dla targach. Będę miał 4 wejścia na których będę poruszał takie tematy jak :

– tajniki skutecznej rekrutacji w zoologii,

– Problemy w sklepie zoologicznym ich rozwiązania,

– oraz sposoby funkcjonowania w świecie wirtualnym jeśli prowadzisz firmę stacjonarną,

– i przedstawie projekt EGAT, czyli największy europejski katalog gatunków zwierząt i roślin (1 milion 400 tysięcy)

 

Sądzę więc ze znajdziesz jakiś ciekawy temat dla siebie. Oprócz tego zjawie się jako patron medialny tych targów.

Pojawię się wiec z latająca kamerą i latającym mikrofonem radio zoologicznego ZOOcast. Więc tez możesz załapać się na jakąś rozmowę 🙂

A na pewno po targach dostaniesz ciekawą relacje z samej imprezy.

 

Jeśli jeszcze nie jesteś zdecydowany to przypomnę że odbędzie się tam jeszcze:

 

 • pokazy ze sztuki groomingu
 • dogoterapia, czyli terapia kontaktowa z psem
 • wykłady, m.in. „Jak hodować zwierzęta egzotyczne”, „Szczeniaki i ich adaptacja w nowym środowisku”, „Małe dziecko i pies w domu”
 • „Dog orient”, czyli wyścig psów na orientację
 • zbiórka karmy dla psów z łódzkich schronisk
 • adopcja psów
 • prezentacja kotów rasowych
 • pokazy pielęgnacji oraz preparatów pielęgnacyjnych i zdrowotnych dla zwierząt
 • strefa dziecka – m.in. zabawy z psami
 • konkursy z nagrodami i wiele innych.

Wydarzenie odbędzie się 6 września 2014 roku w sobotę w Łodzi, podczas pierwszego dnia targów Pet Fair.

Dla tych którzy chcą też wejść głębiej w branżę i lubią podyskutować zapraszam tez na:

II Forum Branży Zoologicznej, którego pomysłodawcą jest magazyn „Rynek Zoologiczny” po raz kolejny zgromadzi ponad 100 osób zarządzających w zoobranży. Głównym punktem spotkania będzie konferencja: „Zoologia – scenariusze dla branży”, podczas której głos zabiorą menedżerowie firm produkujących oraz dystrybuujących produkty zoologiczne, jak również właściciele hurtowni zoologicznych.

Podczas konferencji poruszone zostaną kwestie kluczowe z punktu widzenia przedsiębiorców:

 • kondycja rynku zoologicznego na tle branży FMCG
 • hurtownie – ich miejsce i rola na rynku
 • kondycja kategorii jedzenia dla psów i kotów.

Drugą część Forum uświetni wręczenie statuetek Top Innowacja – wyróżnień przyznawanych przez „Rynek Zoologiczny” topowym produktom, które mają realny wpływ na kreację trendów w branży.

Wejście  na te spotkanie należy se zarejestrować. Więcej informacji uzyskasz tutaj

 

Jak widzisz nie zabraknie ciekawych imprez, miejsc, firm i przede wszystkim ludzi.

Bo choć działamy w branży dla zwierząt to jednak z ludźmi pracujemy.

 

 

Mam nadzieję do zobaczenia!

 

Krzysztof  Burzyński

www.strefazoo.info

 

About the Author

Krzysztof Burzyński
Od 2003 roku w branży zoologicznej. Od sprzedawcy po menadżera sieci sklepów. Obecnie szkoleniowiec, rekruter, doradca, redaktor i dziennikarz. Specjalizuje się w know-how założenia i prowadzenia sklepu zoologicznego. Autor książek: "Praktyczny poradnik dla rekrutujących" i "Jak skutecznie sprzedawać w sklepie zoologicznym"

Be the first to comment on "Targi zoologiczne w Łodzi – kontakty na wagę złota"

Leave a comment