Studium przypadku pracowników w sklepie zoologicznym

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Tak w skrócie brzmi motto znalezienia dobrego pracownika. Często jednak dobieramy osoby do pracy nie do końca rozumiejąc jakie mogą być skutki podjęcia pewnych decyzji.

Widzimy osobę w danych sytuacjach i widząc jej zachowania nie reagujemy. Albo niewłaściwie to robimy. Najskuteczniejsza jest metoda: stwórz profil pracownika a dopiero później go szukaj. Taką zresztą propozycję przedstawiam zawsze w czasie porad lub szkoleń z firmami.

Część tej praktyki przedstawiłem w czasie targów PET FAIR w Łodzi. Zapraszam do wysłuchania i oglądnięcia.

3D_Praktyczny-poradnik-dla-rekrutujacychPrzypomnę jeszcze że do nabycia jest nowy poradnik o rekrutacji, który w bardzo kompleksowy sposób ujmuje zagadnienie rekrutacji. to można zapoznać się ze szczegółami.

Właścicieli sklepów zapraszam do zapisania się do newslettera przeznaczonego dla właścicieli sklepów zoologicznych – tutaj

 

 

Krzysztof Burzyński
doradca branży zoologicznej
www.strefazoo.info

About the Author

Krzysztof Burzyński
Od 2003 roku w branży zoologicznej. Od sprzedawcy po menadżera sieci sklepów. Obecnie szkoleniowiec, rekruter, doradca, redaktor i dziennikarz. Specjalizuje się w know-how założenia i prowadzenia sklepu zoologicznego. Autor książek: "Praktyczny poradnik dla rekrutujących" i "Jak skutecznie sprzedawać w sklepie zoologicznym"