Targi Branży Zoologicznej

Targi Zoologiczne SilesiaZOO EXPO powstały z myślą o hodowcach i miłośnikach zwierząt. Wydarzenie to pozwala na spotkanie właścicieli zwierząt i hobbystów z producentami karm, środków higienicznych, akcesoriów pielęgnacyjnych i zabawek dla zwierząt.

SilesiaZOO EXPO to doskonałe miejsce do zaprezentowania oferty powstałej z myślą o domowych pupilach. Liczebność kotów, psów i innych zwierząt domowych w Polsce wciąż rośnie, podobnie jak propozycje produktów dedykowanych zwierzętom. Targi Zoologiczne stwarzają możliwość zaprezentowania, podczas profesjonalnie przygotowanego wydarzenia, trendów w żywieniu zwierząt, zasad sprawowania odpowiedniej opieki na każdym etapie życia zwierzęcia, produktów wspomagających pielęgnację zwierząt oraz utrzymanie ich w dobrej kondycji poprzez zabawę i trening.

Targi Zoologiczne SilesiaZOO EXPO odbywają się równocześnie z Targami Weterynaryjnymi SilesiaVET EXPO oraz Konferencją Śląskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej, co stwarza płaszczyznę kontaktu grup zainteresowanych branż.

 

About the Author

Krzysztof Burzyński
Od 2003 roku w branży zoologicznej. Od sprzedawcy po menadżera sieci sklepów. Obecnie szkoleniowiec, rekruter, doradca, redaktor i dziennikarz. Specjalizuje się w know-how założenia i prowadzenia sklepu zoologicznego. Autor książek: "Praktyczny poradnik dla rekrutujących" i "Jak skutecznie sprzedawać w sklepie zoologicznym"

Be the first to comment on "Targi Branży Zoologicznej"

Leave a comment