Boje się psów – czy mogę założyć sklep zoologiczny?

Czy wiesz że istnieją pewne mity w które wierzymy. Jednym z nich jest to że trzeba znać się na danej branży np. zoologicznej. Oczywiście upraszczam, ktoś kto się nie zna będzie miał w tym duże trudności. Jest na to pewne rozwiązanie.

Trzeba znaleźć osobę która się na tym zna! Właśnie w ten sposób Andrzej Burzyński znalazł sposób na to by zbudować biznes. Zatrudnił osoby które znają temat dogłębnie i korzystając z ich rad założył swój sklep zoologiczny.

Miałem też w tym swój udział więc jak najbardziej chętnie dzielę się tym. Mimo iż po 2 latach Andrzej zrezygnował z prowadzenia sklep. Ale to już inna historia która usłyszysz w wywiadzie przeprowadzonym dla internetowego radia Kontestacja gdzie prowadzę audycję Jasna Strona Mocy.

 

Andrzej na co dzień prowadzi Instytut Rozwoju Osobistego KOAH.

Bardzo często korzystam z jego usług. Ono powodują że mogę patrzeć ponad moje ograniczenia i lepiej służyć Tobie.

About the Author

Krzysztof Burzyński
Od 2003 roku w branży zoologicznej. Od sprzedawcy po menadżera sieci sklepów. Obecnie szkoleniowiec, rekruter, doradca, redaktor i dziennikarz. Specjalizuje się w know-how założenia i prowadzenia sklepu zoologicznego. Autor książek: "Praktyczny poradnik dla rekrutujących" i "Jak skutecznie sprzedawać w sklepie zoologicznym"

Be the first to comment on "Boje się psów – czy mogę założyć sklep zoologiczny?"

Leave a comment