Jak zwiększyć zyski w sklepie zoologicznym? #1 Ludzie

Jak zwiększyć zyski w sklepie zoologicznym?

Podzieliłem sposoby zwiększania zysków na 3 L. To znaczy „Ludzie – Lokal – Liczby” W każdym z tych aspektów funkcjonowania jest coś co można poprawić, zmienić i co ma większy lub mniejszy wpływ na uzyskiwane przychody.

Temat „Ludzie” niesie ze sobą podział na kolejne trzy elementy:

  • właściciel
  • pracownik
  • sprzedaż

Właściciel – Jednym z elementów które używam w stosunku do właściciela to tzw. test Hamiltona. Daje on pogląd na element jakim jest Twój najlepszy sposób zarabiania. W filmiku omawiam pokrótce 8 typów osobowości. Im lepiej wiesz co naturalnie ci wychodzi tym jest większa szansa że robiąc to co wychodzi ci najlepiej – finansowo więcej zyskasz.

Pracownicy – sporo więcej niż to co powiedziałem w nagraniu znajdziesz w tych miejscach

Sprzedaż – tu zdecydowanie polecam książkę i szkolenia „Jak skutecznie sprzedawać w sklepie zoologicznym” oraz:

3D_DVD_Jak-skutecznie-spzredawac

Jednocześnie wraz z konferencjami online które będą cyklicznie się pojawiać  rozpocząłem zamkniętą grupę na Facebooku  – „Jak rozwijać sklep zoologiczny” Jeśli prowadzisz sklep lub w nim pracujesz zapraszam do dodania się do grupy. Jej celem jest wzajemna pomoc.

Brakuje mi czasu by odpowiedzieć na wszystkie pytania. Stąd konferencje online i ta zamkniętą grupa. Jeszce raz zapraszam!

Na grupę i do newslettera dla sklepów zoologicznych – gdzie będziesz na bieżąco informowany o moich działaniach które maja na celu pomoc ci w prowadzeniu i rozwijaniu sklepu.

 

————————————-

Krzysztof Burzyński

www.strefazoo.info

About the Author

Krzysztof Burzyński
Od 2003 roku w branży zoologicznej. Od sprzedawcy po menadżera sieci sklepów. Obecnie szkoleniowiec, rekruter, doradca, redaktor i dziennikarz. Specjalizuje się w know-how założenia i prowadzenia sklepu zoologicznego. Autor książek: "Praktyczny poradnik dla rekrutujących" i "Jak skutecznie sprzedawać w sklepie zoologicznym"

Be the first to comment on "Jak zwiększyć zyski w sklepie zoologicznym? #1 Ludzie"

Leave a comment